1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pohár rozhlasu 2019


Družstvo starších žáků obsadilo 2. místo. Starší chlapci soutěžili ve složení: Matěj Radil, Jan Hoffmann, Lukáš Růčka, Martin Sklář, Aleš Kopecký, Filip Malina, Patrik Pham a Radek Miklas. Vítězství vybojovala ZŠ Zubří.
Družstvo starších děvčat reprezentovaly tyto žákyně: Tereza Francková, Barbora Kolečková, Aneta Chudějová, Aneta Hoffmannová, Sára Pobořilová, Adéla Boháčová, Natálie Kopecká, Aneta Koláčková. Prvenství ve skoku vysokém vybojovala výkonem 140 cm Barbora Kolečková a Aneta Chudějová byla první v běhu na 1 000m. Děvčata také vyhrála štafetu, běžela ve složení: Aneta Hoffmannová, Sára Pobořilová, Barbora Kolečková a Tereza Francková. Po opravě výsledků družstvo kleslo z 2. místa na 3. místo. Vítězství vybojovala ZŠ Hutisko – Solanec, druhá skončila ZŠ Valašská Bystřice / o 3 body před naší školou /.
Družstvo mladších žáků soutěžilo ve složení: Maxmilián Kavan, Jan Kříž, Benjamin Jež, Michael Gabko, Vojtěch Pavlica, Matyáš Matušík, Alex Drábek a Josef Boháč. Chlapci obsadili 3. místo, za vítěznou školou Pod Skalkou zaostali o pouhých 33 bodů, což je velmi málo. Za zmínku stojí velmi kvalitní výkony Maxe Kavana – vyhrál skok vysoký výkonem 153 cm, hod míčkem 67,30 m. Vytrvalost vyhrál suverénně Vojta Pavlica. Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy i za pěkné sportovní chování.

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 najdete zde

 

 

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2020/21

zde

  

-------------------------------------- 

   

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly