1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Projektový den

DSC09838Ve středu 13. 11. 2019 proběhlo na prvním stupni naší školy projektové vyučování na téma finanční gramotnost. Žáci prvních a druhých tříd „nakupovali“ v hračkářství, potravinách, papírnictví a zverimexu. Starší žáci se zabývali rodinným rozpočtem. Páťáci a čtvrťáci představovali rodiče a třeťáci jejich děti. Příjem rodiny rozdělili na povinné, nutné a zbytné výdaje. Na závěr si děti zahrály deskové hry s finanční tématikou. Ať žije škola hrou!

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 najdete zde

 

 

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2020/21

zde

  

-------------------------------------- 

   

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly