1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Okresní kola ve florbalu mladších a starších žáků

DSC00008DSC00005  Ve dnech 20. 11. a 25. 11. 2019 se v tělocvičně ZŠ Dolní Bečva konala okrsková kola ve florbalu. Družstva mladších i starších žáků suverénně vyhrála celý turnaj a postoupila do okresního kola.
Okresní kola se konala ve sportovní hale Vsetín – Lapač. V úterý 26. 11. 2019 sehráli své zápasy mladší žáci. Turnaje se zúčastnilo 9 družstev. Naši florbalisté postoupili ze skupiny, v semifinále narazili na celkového vítěze a to ZŠ Vsetín – Rokytnice. Ve vyrovnaném souboji prohráli 3:1. V zápase o 3. místo zdolali v těžkém zápase ZŠ Křižnou 4 : 3 a obsadili velmi pěkné 3. místo. Pochvalu si zaslouží tito žáci: brankář David Miklas, Adam Koláček, Alex Drábek, Matyas  Vrečka, Josef Boháč, George Rose, Matyáš Matušík, Josef Richter, Daniel Rára   a Tomáš Růčka.
Ve čtvrtek 28. 11. 2019 se za účasti 7 družstev  konal turnaj starších chlapců. Naši florbalisté byli vylosováni do velmi silné skupiny a bohužel do závěrečných bojů nepostoupili. Družstvo porazilo ZŠ Karolinku a prohrálo s vítěznou školou ZŠ Šafaříkova a ZŠ Rokytnice Vsetín. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží: brankář Adam Vohlídka, Radek Mikas, Benjamin Jež, Richard Berka, Maxmilián Kavan, Michael Gabko, Jan Vojkůvka, Jan Kunčický, Oto Dressler, Matěj Rebroš, Marek Moll, Matěj Morávek.

 

 

Hledej

Nepřehlédněte

 

 

Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 najdete zde

 

 

 

------------------------------------------

 

 

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.  

 

------------------------------------------- 

 

 

Seznam sešitů pro 2. stupeň na školní rok 2020/21

zde

  

-------------------------------------- 

   

--------------------------------------- 

  

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.

 

 

 


 

 

sablony

 stonozka

ekovychova

ovocedoskol

proskoly